„Pilietiškumo festivalis“

Birželio 6 dieną Leonpolio dvaras (Ukmergės r.) jau trečią kartą įvykęs „Pilietiškumo festivalis“ subūrė gausų būrį pilietiškų žmonių – visuomenės, kultūros, verslo, žiniasklaidos ir viešojo sektoriaus atstovų. Renginys kvietė ne tik kalbėtis apie pilietiškumą, bet ir ieškoti konkrečių būdų, kaip jį įgyvendinti kasdienybėje.

Festivalyje aktyviai dalyvavo ir Ukmergės rajono savivaldybės vadovai – meras Darius Varnas, kuris buvo vienas diskusijos „Regionų lyderystė“ dalyvių, taip pat vicemeras Eugenijus Kuodelis, administracijos direktorė Inga Pračkailė, Tarybos nariai, Savivaldybės administracijos atstovai ir kt.

Diskusijoje „Regionų lyderystė“ meras D. Varnas kartu su Leonpolio dvaro bendrasavininke Roma Stragiene, Lietuvos Respublikos  Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotoju Linu Kukuraičiu ir VšĮ  „Investuok Lietuvoje“ vadovu Elijumi Čiviliu, Ukmergės rajono vadovas aptarė regionų stiprinimo, lyderystės ir bendruomenių vaidmens svarbą. Šią diskusiją moderavo LRT Radijo departamento vadovas, EBU Radijo komiteto narys Giedrius Masalskis.

Daugiau skaitykite: https://ukmerge.lt/naujienos/pilietiskumo-festivalis-leonpolyje-subure-diskusijoms-ir-ikvepe-veikti