Ukmergės rajono savivaldybė kartu su UAB „Ukmergės vandenys“ kviečia gyventojus ir miesto svečius karštomis vasaros dienomis pasinaudoti nauja gaivos erdve. Nuo šiandien miesto centre, Kauno gatvėje, pradėjo veikti moderni vandens dulksnos sistema.
Naujasis įrenginys kasdien, visą šiltąjį metų laikotarpį, per specialius purkštukus purkš smulkią, vos juntamą vandens dulksną, kuri greitai garuoja ore, taip mažindama aplinkos temperatūrą ir suteikdama gaivos pojūtį.
Modernią italų gamintojo „Tecnocooling“ vandens dulksnos sistemą įrengė UAB „Ukmergės vandenys“. Ją sudaro metalinė konstrukcija su 2,70 metro aukščio stovais, vandens tiekimo sistema, aukšto slėgio siurblys ir rūko purkštukai. Sistema prijungta prie centralizuotų vandentiekio tinklų, todėl naudojamas vanduo yra saugus, švarus ir kokybiškas. Įrenginys sukurtas taip, kad būtų prieinamas visiems – jis pritaikytas vaikams bei žmonėms su negalia, o konstrukcija ir vieta užtikrina patogų bei saugų naudojimą.
Daugiau skaitykite: https://www.ukmerge.lt/naujienos/ukmergeje-nauja-atgaiva-karstomis-dienomis-irengta-vandens-dulksna