Siesikuose startavo Drakono valčių varžybos

Birželio 13-ąją Siesikuose startavo tradicinės Drakono valčių varžybos – pirmasis šių metų etapas, į kurį buvo užsiregistravę 10 komandų.

Prie įspūdingos Siesikų pilies susirinkusiuosius varžybų dalyvius ir žiūrovus pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis, Siesikų seniūnijos seniūnė Rūta Žižienė Drakono valčių varžybų I-ojo etapo organizatorius Mindaugas Talačka.

Jie pasidžiaugė nuo 2020 metų Siesikų ežere organizuojamomis Drakono valčių varžybomis (išimtis buvo tik 2025-ieji) – laukiamiausiu, tiek sporto entuziastus, tiek šeimas suburiančiu vasaros renginiu bei palinkėjo „drakonui“ toliau tik augti, pritraukiant dar daugiau komandų bei žiūrovų ir tapti ryškiausia Ukmergės krašto vasaros tradicija.

Šventėje veiklos netrūko nei mažiems, nei dideliems: vyko lauko žaidimai, pilies lankymas, duonos kepimo ant laužo edukacija. Mažųjų dėmesį ypač traukė burbulų namas, o dalyviai negailėjo pagyrų Siesikų gaspadinių verdamai žuvienei. Renginio atmosferą dar labiau sustiprino Ukmergės jaunimo laisvalaikio centro didžėjai, pasirūpinę puikia muzika ir nuotaika.

Daugiau skaitykite https://ukmerge.lt/naujienos/siesikuose-startavo-drakono-valciu-varzybos